0 Kč

0 produktů

Můj košík

 
 777 299 170   

„Jako specialista v péči o vlasy chci dát vašim vlasům vitalitu a sílu pomocí nabídky specifické péče závisející na jejich stavu – to je cíl, kterého se snažím dosáhnout již od vytvoření mé značky."

HISTORIE

Jean-François Lazartigue je jedním z nejvíce proslulých specialistů v péči o vlasy ve Francii. Svou kariéru započal jako kadeřník a svůj první salón „Rue de Courcelles“ otevřel v Paříži v prosinci roku 1963. Vždy byl fascinován kadeřnickými technikami a zajímal se o zdraví vlasů.

Roku 1972 byl jeho salón ustanoven jako přední pařížské centrum pro narovnávání těch nejvíce nepoddajných typů vlasů a dodnes je stále oblíben francouzskými šéfredaktory a nejnáročnějšími klienty. Poháněn skutečnou vášní pro vlasy se Jean-François Lazartigue setkal s mnoha neřešenými vlasovými problémy jako například příliš pokročilé poškození vlasů kvůli odbarvování, trvalé, narovnávání, žehlení nebo dokonce každodennímu vysoušení. Aby tyto problémy vyřešil, tak vyrobil své vlastní produkty pro obnovu, ochranu a zkrášlení vlasů. Již roku 1976, kdy byla značka j.f. lazartigue vytvořena, začal vyrábět báječné inovativní produkty.

Díky významnému úspěchu rozvinul Jean-François Lazartigue ve Francii mnoho poradenských vlasových center, kde nabízí analýzu vlasů a vlasové pokožky, kdy mikroskop počítačově vyhodnotí individuální předpis ohledně léčby pro každého zákazníka. Lazartigue byl také prvním kdo do vlasové péče zahrnul stejné složky jako ty v péči o pleť (AHA, kolagen, vitamíny).

Jean-François Lazartigue je jedinečný odborník, který zaměřuje svou sílu a vědomí na potřeby klientů. Jeho přelomové produkty způsobily, že jeho klienti oddaně vyžadují jeho ošetření, a také spustil revoluci v průmyslu s vlasovou péčí díky svým neustálým inovacím.

FILOZOFIE

Jean-François Lazartigue vždy zakládal svou filozofii na výběru těch nejlepších možných složek a jejich využití ve vysokých koncentracích.