0 Kč

0 produktů

Můj košík

 
 777 299 170   

BARVENÍ VLASŮ

Všechny barvy j.f.lazartigue ošetřují a zároveň pečují o vaše vlasy. Navíc jsou šetrné a nepoškozují zdraví vašich vlasů, protože neobsahují amoniak a peroxid. Přizpůsobují se vaší přirozené barvě vlasů a poskytují čisté tónování nebo jemné odstínění barvy aniž by je poškodily.

Již nadále nevystavujte své vlasy nebezpečí

Jste příliš mladá na to, abyste měla šedé vlasy! Ovšem správně nedůvěřujete agresivním tradičním barvám, které obsahují slavnou a příšernou dvojici – peroxid a amoniak. Oba prvky vaše vlasy poškodí, pozmění jejich strukturu a oslabí ji. V mnoha případech aplikace sníží přirozenou odolnost vlasů téměř o 50%.


Barvené vlasy pomocí tradičního oxidačního barvení
(Obsahující hydrogen peroxid a amoniak)

Klasická oxidační barva roztahuje vlasové šupiny tak, aby za pomoci velmi silné oxidace dosáhla chemické reakce v jádru vlasového vlákna. Přirozené pigmenty jsou vypáleny, aby byly nahrazeny umělými. S každou aplikací jsou vlákna více a více poničena, šupiny jsou proděravělé a vlasy se zhoršují.


Barvené vlasy pomocí přirozené barvy j.f.lazartigue
(Bez použití peroxidu a amoniaku)

Barvící emulze od j.f.lazartigue nepozvedává vlasové šupiny, tudíž nijak neovlivňuje přirozenou strukturu vlasu. Tato barva je ve své podstatě ošetření, které pokrývá vlasy ochrannou barevnou vrstvou a tvoří se šupinami jeden celek. Tato vrstva se při používání šampónů nijak nemění a pouze odrosty se musí pravidelně barvit.


Přirozené barvy na vlasy: permanentní

Tyto produkty vyčnívají mezi tradičními barvami díky svému jednoduchému používání a kvalitnímu výsledku barvení. Jedná se o gel, který pokryje vlasy barevnou, ochrannou, lesklou, trvalou a posilující vrstvou.

Barvící emulze je trvalá barva, která se při použití šampónu nebo vystavení slunci, mořské vodě nebo času nijak nepozmění. Nemá žádný zesvětlující účinek, protože neobsahuje amoniak nebo peroxid.

U řídkých nebo hodně šedivých vlasů se dá zesvětlujícího účinku dosáhnout zvolením světlejšího odstínu než je barevný základ. Šedé vlasy budou obarveny zvoleným světlejším odstínem, zatímco zbytek vlasů si ponechá svou původní barvu.

Tato technika vytváří ohromný výsledek s efektem proužků různých odstínů bez použití agresivního produktu. Výsledek přirozeného vzhledu je neobyčejný!

Jak si zvolit svůj odstín?

  • Pokud máte vlasy šedé méně než jak z 50%: aplikujte o jeden světlejší tón než je vaše přirozená barva.
  • Pokud máte vlasy šedé více jak 50%: vyberte tón na stejné úrovni jako je vaše přirozená barva.

Všechny odstíny přirozených barev

Barvící vlasové kondicionéry: pečující make-up pro vaše vlasy

Barvící vlasové kondicionéry překryjí přirozenou či umělou barvu a vytvoří, ztlumí nebo odstraní zesvětlená místa, čímž mdlým a matným vlasům dodají lesklý třpyt.

Jedná se prakticky o přeliv, kdy barva vlasového kondicionéru vybledne včetně kořínků po 3 až 6 umytích šampónem v závislosti na tom, jaký odstín si zvolíte.

Jak si zvolit svůj odstín?

  • Podle tónu vaší přirozené barvy:
    • Čím je přirozená barva vašich vlasů světlejší, tím dosáhnete intenzivnějšího výsledku.
  • Podle vašeho přání:
    • K dosažení světlejší barvy vyberte teplý odstín.
    • K dosažení tmavší barvy vyberte popelavý odstín.

Současné trendy: přirozenost

Odvažte se k trendu přirozenosti s naší velmi elegantní šedou!

j.f.lazartigue vytvořil Stříbrně šedou a Metalicky šedou pro ni i pro něho, které se liší od ostatních barev vlasových kondicionérů.

Šedé vlasy jsou skvělá volba, ale musí být udržované, upravené a s přirozeným vzhledem - přesně tohle j.f.lazartigue nabízí již celé roky.

Abyste ochránili šedé vlasy před žloutnutím, použijte stříbrnošedý a pro zjemnění metalicky-šedý barvící vlasový kondicionér.

Všechny odstíny barvících kondicionérů

 

Toto je revoluce v oblasti barvení. Díky j.f.lazartigue získáte jedinečné výsledky, aniž byste ničili své vlasy!